Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ

Szukanie zaawansowane

Home Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Galerie

Forum Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ Strona Główna Wyniki i przebieg spotkań 10. kolejka; FAZA GRUPOWA - 25.02.2007

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

SEXtet - WZ Power 2:1
moim zdaniem swietny mecz,bylo na co popatrzec,dziekuje przeciwnikom za super gre,pozdrawiam DZIEWCZYNE i chlopakow z SEXtetu Very Happy

dziękuje i wzajemnie Wink faktycznie nieżły meczyk Smile

Gp's prawie sprawiło niespodzianke i urwało seta CTW (dzięki przedstawicielom CTW i GP's za pomeczowa konferencje Razz w omedze Wink ) gratuluje także Ecobanowi zwycięstwa nad czasowcami i Po prostu nad Stadem Smile gratuluje także KK (chociaz nie znam wyniku) Wink
pozdrawiam

Do góry

Nie 23:14, 25 Lut 2007
Laska

Posty: 308

a przy okazji, sorki chłopakom z Wz Power...którys z Was przegrał niestety dwa piwa Wink jedno może przypadnie dla mnie Wink

Temat postu: serdecznie dziekuje CTW

Podziekowania za mecz dla CTW jak i rowniez gratulacje...pomimo tego ze nie bylismy faworytami tego meczu i neispodzianki nie bylo...uwazam ze stworzylismy razem neizle widowisko i mecz mogl sie podobac...macie niezla pake;) ...czyli to czego nam zabraklo:) a poza tym ciesze sie ze moglismy zagrac po przyjacielksu bez jakichkolwiek klotni zarowno przed w trakcie jak i po meczu...pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszych rozgrywkach:)

Z tego miejsca rowniez dziekuje rowniez wszystkim kibicom ktorzy w tym sezonie rozgrywek ULS wspierali druzyne the Gp's ..dziekuje ze byliscie..

Skąd: Łódź - Widzew

WZ dzięki za mecz...duzo się działo na parkiecie i także w naszych głowach (tak sądze Wink), sporo emocji, i przede wszystkim walka!!

pozdro
dominiq
SEXtet

Kamyku również pozdrawiam w imieniu całej drużyny!!

Skąd: Łódź, Widzew

Mecz z WZ rytualnie musiał się skończyć 2:1...

Tym razem na naszą korzyść...
Ale mogło być różnie... dobry mecz... dzięki wszystkim... na boisku... i tym na górze za wsparcie... (którejkolwiek z drużyn)

Ostatnio zmieniony przez Squall dnia Pon 0:49, 26 Lut 2007, w całości zmieniany 1 raz

kamyk.fm napisał:
a poza tym ciesze sie ze moglismy zagrac po przyjacielksu bez jakichkolwiek klotni zarowno przed w trakcie jak i po meczu...

no tu racja, atmosfera przez cały czas była niezwykle rodzinna ;] thx za mecz i walke, mimo, że w piątkę.

Do góry

Pon 0:45, 26 Lut 2007

Posty: 149

Squall napisał:

co racja to racja,wynik 2:1 dla nas to juz rutyna:Dteraz przy typowaniau juz nikt nei zastanawia sie nad wynikiem,raczej nad tym ktora ze stron wygra w stosunku 2:1Very Happy

Do góry

Pon 1:00, 26 Lut 2007
puma38

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 84

Skąd: WZ

Lasce gratuluje opisu na gg i przypominam ze w 2 secie jednak dostaliscie do 14 a na dodatek to wiekszosc pilek w 2 secie ty zepsules i nie wiem kogo w opisie nazywasz "cieniasami" Smile

Ps.Nie odbieraj tego jako ataku na Twoja osobe tylko jesli piszesz cos na forum ze super meczyk i takie rozne pierdoly to chociaz na gg to samo pisz Smile

Do góry

Pon 1:05, 26 Lut 2007
Laska

Posty: 308

oki, Puma sorki...kilka razy juz mialem podobne opisy i to nie jest tak, ze tylko na Was mam taki opis. jesli czujesz cyujecie sie urazeni to pryeprasyam.

Skąd: Łódź

no i już prawie wszystko jasne...walka rozegra się między stadem a tygrysami...i mimo że nie bezpośrednia walka będzie ciekawa...po prostu wjechało do finałów, oczywiście drużyny powyżej PP również...Banda, GP i TNDW nie mają już szans na finały...ale TNDW może namieszać Tygrysom w ostatniej kolejce...pozdrawiam

Do góry

Pon 1:15, 26 Lut 2007
puma38

Posty: 84

Skąd: WZ

Nie czuje sie urazony ale troche sie usmialem Smile no ale juz..... Smile no ale na mnie juz czas i tymczasem ide spac...

Do góry

Pon 8:33, 26 Lut 2007
Szprota

Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 536

Skąd: Sextet

Witam, jak zauważyłem przed każdą kolejką większość osób prognozuje że przegramy z naszymi przeciwnikami. A my wszystkim jak na złość wygrywamy mecze Smile
Wczoraj zajefajny meczyk, 1 set dosyć gładko, na początku uzyskaliśmy kilku punktową przewagę, którą utrzymaliśmy do końca, natomiast 2 set- walka, walka i jeszcze raz walka, przeciwnik miał 4 setballe ale wytrzymaliśmy i wygraliśmy Smile i to w PIĘCIU Very Happy