Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ

Szukanie zaawansowane

Home Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Galerie

Forum Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ Strona Główna Wyniki i przebieg spotkań 11. kolejka; FAZA GRUPOWA - 10.03.2007

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Sob 12:54, 10 Mar 2007
Kowal

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 22

Skąd: Ecoban

Temat postu:

Widziałem ostatni Wasz mecz z KK - u was też nie ma 6 zawodników którzy atakują. Było dwóch chłopaków naprawde świetnie grających w ataku ale to tyle...reszta tylko dobrze klepie!!!

Szczerze w meczu z KK sam nie umialbym wskazac 2 super atakujacych zawodnikow.Mysle ze ten mecz glownie wygralismy dzieki dobrej grze blokiem natomiast w ataku kazdy mial przeblyski i chwile slabosci Wink ale uwazam ze mamy naprawde niezly w miare rowny zespol gdzie kazdy cos soba reprezentuje i brak jednego czy dwoch podstawowych zawodnikow nie oslabi znaczaco gry drozyny czego o wszystkich zespolach nie mozna powiedziec!!!!Oczywiscie nie ma to wielkiego znaczenia nie jest to moja proba obrazenia kogos, wjechania na ambicje czy ponapinania sie.Zgadzam sie ze nie mozna jeszcze wylonic faworyta i ze kazdy z finalowej 8 ma szanse na medal.
Szczarze goraco kibicuje PP w meczu z KK bo pomimo slabego poczatku ligi to niezly zespol i nam gralo sie z nimi o wiele ciezej niz np z Czasowcami ktorych tak sie wszyscy boja Wink.
A tak swoja droga ciekawy jestem jak bedzie wygladal nasz dzisiejszy mecz z nowymi(ale oczywiscie majac w pamieci zeszloroczne dyskusje zaznaczam ze wczesniej zapisanymi do skladu) osobami.

2. Stado musiałoby przegrać 0:2

obydwa wyniki bardzo prawdopodobne w moim przekonaniu... i o awansie moga zadecydowac male punkty!!!

Betsujin napisał:

Betsu widze że nie trafiasz coś ze swoimi typami bo Stado ugrało 1 seta i będą grali z nami w ćwierćfinałach Smile podobnie typowałeś w tamtym tygodniu że wygracie znami a później przegramy z TNDW Smile Lepiej nie graj w gry losowe itp. Smile

Nie wymagaj też by typował przegraną własnej drużyny Smile
Wierzymy w swoje możliwości i szczerze mogę powiedzieć, że mieliśmy możłiwość (realną) z wami wygrać, nie mniej lepiej zagraliście i to wy macie 2 punkty z tego meczu Smile

Cieszy nas natomiast dzisiejsza wygrana 2:0.

Do góry

Sob 21:25, 10 Mar 2007
Szprota

Posty: 536

Czy ktoś wie jakie były wyniki dzisiejszych spotkań?

Do góry

Sob 21:34, 10 Mar 2007
Suchy
Kawazi Kumi

Posty: 886

No właśnie też jestem ciekaw.
Może póki Betsu nie dostanie ich od Kamila, to po prostu zawodnicy grających drużyn je podadzą (same sety)?

Do góry

Sob 21:53, 10 Mar 2007
siurek
Doniczego

Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 318

Dokładnych wyników nie pamiętam ale w setach było tak (z tego co wyczytałem na kartce z wynikami): kawazi - pp 2:0; tygrysy - TNDW 2:0 (walkower); czasowcy - stado 2:1; WZ - ecoban 0:2; the GP's - sextet 0:2; banda - CTW 0:2 (walkower)

Do góry

Sob 22:01, 10 Mar 2007
Laska

Posty: 308

no to skoro t.n.d.w. oddało walkowera, a oddali po raz trzeci, wszystkie mecze z nimi będa zweryfikowane jako walkowery, czyli tabela może sie jeszcze nieznacznie zmienić (głównie w rubryce małe pkt)

Do góry

Sob 22:03, 10 Mar 2007
Szprota

Posty: 536

Ciekawe jak to z małymi punktami będzie bo TNDW miało teraz 3 walkower więc wszystkie drużyny wygrają z nimi 25:0 w każdym secie. Nie rozumiem chłopaków z TNDW: najpierw zgłaszają się a potem nie przychodzą na mecze!!

Do góry

Sob 22:05, 10 Mar 2007
Laska

Posty: 308

niezbyt to eleganckie z ich strony...ja nie mam takiego probolemu, ale gdybym (tak jak niektórzy) musiał dojeżdzać np z Tomaszowa lub Opoczna, i rywal by nie przyszedł, to nie byłbym zachwycony...

Do góry

Sob 22:06, 10 Mar 2007
siurek
Doniczego

Posty: 318

Ciekawe jak to z małymi punktami będzie bo TNDW miało teraz 3 walkower więc wszystkie drużyny wygrają z nimi 25:0 w każdym secie.

Trochę inaczej będzie chyba, tzn. nie będzie liczone każdy set 25:0 tylko w ogóle zostaną anulowane wyniki/punkty z meczów z TNDW, będzie tak jakby liga liczyła 11 zespołów.

Do góry

Szprota

Posty: 536

Aha w naszym meczu z WZ Power było 2:0 (25:21,25:17) Moge sie mylić w 1 secie z punktami!

Do góry

Sob 22:12, 10 Mar 2007
siurek
Doniczego

Posty: 318

TNDW napewno ma powód, że nie udaje im się uzbierać szóstki, przecież nie zapisywaliby się do ligi wiedząc, że nie będą mieli składu, niektórych problemów się nie da przeskoczyć.

Skąd: Łódź, Widzew

No to czekamy na oficjalny werdykt co stanie się z meczami z TNDW...

Ja też wierze że bez powodu by nie zalewali meczy...

Co do naszego to dzięki GP za fajną zabawę... przyjazny meczyk, przyznawanie się do punktów, których sędzia nie widział i ogólną atmosferę...
Co do małych punktów w naszym meczu to nie pamiętam, bo nie to było istotne...
Jeszcze raz wielkie sorry do Pawła.. moje zagranie nie było umyślne... (kto widział meczyk wie o co chodzi)