Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ

Szukanie zaawansowane

Home Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Galerie

Forum Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ Strona Główna Wyniki i przebieg spotkań 5. kolejka; FAZA GRUPOWA - 07.01.2007

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Skąd: DS 5 Politechnika

19:50/S1 Tygrysy Europy The GP's [2:0] (25:8; 25:16) No jak Tygrys musze powiedziec ze po gruntownej przebudowie składu i wyeliminowaniu Smile 2 graczy w 5 poradzilismy sobie calkiem niezle mysle ze teraz mozemy nawet nabruździc lepie zgranym druzynom z gory tabeli pozdrawiam i zycze samych wygranych

Do góry

Pon 1:19, 08 Sty 2007
Betsujin

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 614

to i ja cos szrajbne...gratuluję wszystkim zwycięzcom i dziękuje w imieniu KK Bandzie za walke i za mecz... szkoda ze nie ogladalem meczu PP z Eco, i nie wiem czy chłopaki z Eco byli w słabej formie czy dziewczyny wymiataly?...Tygrysy ładny mecz zwłaszcza że grali w 5, ale chyba GP bylo oslabione nieco?...
Co do dyskusji kto lepszy Czasowstrzym...czy WZ...dzisiaj jak sie okazuje lepsi byli WZ...wygrali...a decydujaca sprawa byla przewaga psychiczna po 2 secie...widoczna...

dobrze ze zamieszanie z tabela zostalo wyjasnione...walkower...
a słowem tematu zostaje..."GIT"! Very Happy

Do góry

Pon 1:24, 08 Sty 2007
Konik

Posty: 86

Dzia i mysle ze teraz będziemy juz grali w 5 lub ściągne jeszcze jednego sęsownego gracza Smile rozgrywajacy nasz wkoncu sobie kupił buty i sie nie ślizga ....... serwis wchodzil i nasi zawodnicy mieli prawie 100% skutecznosci w ataku to nie byl slabszy wystep GPs

Ostatnio zmieniony przez Konik dnia Pon 2:03, 08 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz

NO BRAWO!!!
bez bloku to kazdy zagra w 4 metr a nawet bliżej!

Skąd: Z drugiej strony siatki

Podsumowując ostatnią kolejkę. Nasze w miarę pewne zwycięstwo 2:0 z T.N.D.W., cały czas wdrażamy nowe ustawienie drużyny i małych błędów nie da się póki co uniknąć. Na pewno małą sensacją jest wynik 2:1 dla Ecobanu, obserwowałem ten mecz i uważam, ze uciekliście spod noża. Ale brawa dla was, że wygraliście. O meczu SEXtetu się nie wypowiadam, bo wynik był znany już przed tą kolejką Wink Myślałem, że Banda Decydentów bardziej się postara i urwie chociaż seta Kawazi Kumi, ale niestety. Pozostałych meczów nie widziałem wiec nie komentuję.

Skąd: Sextet

Ufff... dobrze że już jesteśmy po niedzielnym meczu bo to był horror!!! Najpierw dowiaduje się, że nie przyjedą 4 osoby!!! potem, że nawet nas 6 nie bedzie bo koledze coś wypadło. No cóż na naszą taką a nie inną gre wczoraj złożyło sie kilka czynników:
1.graliśmy w 5
2. na boisko 2 kolegów i ja weszliśmy o 17.30. Dla mnie 1 set był rozgrzewką Smile
3.zawodni-cy/-czki z Po Prostu pomyśleli i przebijali nieoczekiwanie piłkę na naszą strone a wiadomo w 5 jest trudniej obstawić całe boisko

Powiem szczerze, że w 2 secie przy stanie 17:12 dla przeciwników już widziałem te posty po meczu: ECOBAN PRZEGRAŁ, SENSACYJNA PORAżKA!!! itp. Ale jak już wspominałem wcześniej My gramy zawsze do końca no i się opłaciło wygraliśmy i czekamy już na następną drużynę Smile

Szprota napisał:
już widziałem te posty po meczu: ECOBAN PRZEGRAŁ, SENSACYJNA PORAżKA!!! itp.

Szprotka bez brawury... Razz Razz kto by uznał Waszą porażke za sensacje?? Razz Razz

Do góry

Wto 15:38, 09 Sty 2007
Suchy
Kawazi Kumi

Posty: 886

Dokładnie. Nie przesadzaj, nie jesteście niezwyciężeni. Owszem trzeba wierzyć we włąsne możliwości, ale trochę pokory wobec innych tez się przyda.

Do góry

Wto 16:43, 09 Sty 2007
Szprota

Posty: 536

Ale nie kryjmy że Po Prostu jest jedną ze słabszych drużyn tego turnieju. Dlatego drużyna która ma szanse na powalczenie o 1 miejsce (czytaj Ecoban Smile Smile ) i jej porażka z Po Prostu uznałbym za sensacje, nieprawdaż!?

Do góry

Wto 18:42, 09 Sty 2007
dominiq
SEXtet

Posty: 241

gdybyscie przegrali najlepsza 6 z czterema dziewczynami i dwoma chłopakami po drugiej stronie siatki to byłaby to sensacja ale graliście w 5 i zespół Po Prostu ma naowych zawodników wiec wynik nie dziwi aż tak bardzo

Posty: 609

A dla mnie mimo wszystko jest to mała niespodzianka. Jeśli Ecoban chce wygrać ligę to musi sobie radzić również w piątkę (tak jak my w zeszłym sezonie Cool ) zwłaszcza, że grali z ostatnią drużyną w tabeli.

P.S. Laska, daj znać (na priv) co z tą płytą bo mi temat zablokowali Evil or Very Mad

Do góry

Wto 23:17, 09 Sty 2007

Gratuluje zwycięstwa Ecoban byli lepsi...chwilami jednak mieli szczęście którego nam niestety brakowało! PP też było osłabione brakowało nam podstawowej rozgrywajacej...w kolejnych meczach pokażemy na co nas stać. Very Happy "będziemy walczyć o wejście do 8"