Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ

Szukanie zaawansowane

Home Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Galerie

Forum Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ Strona Główna Wyniki i przebieg spotkań 8. kolejka; FAZA GRUPOWA - 11.02.2007

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Nie 18:35, 11 Lut 2007
Betsujin

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 614

Temat postu:

Szprota jeśli o mnie chodzi to szafa gra wieszaki tanczą, bo tez mamy oslabienie...ale primo nie wiem jak reszta teamu, secundo nie wiem jak organizatorzy...także zobaczymy na miejscu...pozdrawiam

Skąd: Sextet

Moge przyjechac to sie ugadamy ale ze mna zespolu nie bedzie bo chlopaki z daleka musiliby dojechac!!

Skąd: WZ POWER

gratki dla po prostu/wz power/dosc szczesliwej wygranej sextetu/reszty wynikow nie znam...Very Happy

Do góry

Nie 23:24, 11 Lut 2007
Suchy
Kawazi Kumi

Posty: 886

Kolejka nieprzeszłą do historii, bo nie wiadomo jeszcze jak z meczem KK-Ecoban. Na razie przełożony. Czekamy jednak na termin i to jak się wtedy ustawi sytuacja u nas w teamie i wtedy się okaże czy się odbędzie.

Do góry

Nie 23:25, 11 Lut 2007

Posty: 149

kolejny mecz przelozony? pewnie braki kadrowe u was wystapily? Neutral mam nadzieje,ze to nic powaznego,pozdro!!!Very Happy

Skąd: Łódź - Widzew

Błagam nie wracajmy do tematu "szczęśącia" w grze...!!

Może to szczęście a może umiejętności, bądź siła wyższa pozwoliły nam dziś wygrać - nie mnie to oceniać, ja po prostu gram!!

Skąd: Łódź, Widzew

"Szczęśliwe zwycięstwo SEXetu"??? Szczęśliwie to Tygryski urwały nam seta...
Przyszli w piątkę i w drugim trocheśmy zlekceważyli sytuację, (tym bardziej że pierwszy był miażdżący) za co zostaliśmy ukarani...

Do góry

Nie 23:40, 11 Lut 2007
nergal_m
Czarnotowidzę

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 160

Dominik powiem Ci ze robisz sie coraz bardziej wkurzajacy swoimi durnymi tekstami!! Zachowaj je dla siebie!! Byles i grales z nami?? Nie. Widziales tylko kawalek 3 seta wiec jestes najmniej odpowiednia osoba do wyrazania opini o naszym meczu!! Zajmij sie swoim zespolem i tym ze mieliscie pecha tracac seta z Tygrysami ktore graly w piatke, a my pokonalismy ich bez problemu. Moze to Ci da do myslenia!! Bo zaczynasz sie robic typowym dzieckiem neostrady .

Ze swojej strony podziekuje Czasowstrzymywaczom za dobry i dosc wyrownany mecz mimo ze obie druzyny byly w jakims tam stopniu oslabione.

Ostatnio zmieniony przez nergal_m dnia Nie 23:48, 11 Lut 2007, w całości zmieniany 2 razy

Do góry

Nie 23:42, 11 Lut 2007
puma38

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 84

Skąd: WZ

Don...skontroluj bajerrke nie wracajmy juz do tego tematu...on tez mnie drażni nawet jak nie dotyka naszej druzyny:D

Do góry

Nie 23:44, 11 Lut 2007
vanwilder

Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 188

Skąd: al. Piłsudskiego 138 (D)

Dobrze by było gdyby każdy zajał się sprawami swojej drużyny i nie wypowiadał na tematy, o których nie ma pojęcia, bądź ma szczątkowe. Szczęście... heh.. gdyby nie sędzia to ten mecz, by się zupełnie inaczej potoczył. Nie wiem w którą stronę korzystniej, ale na pewno spokojniej. A CTW wróciło do systemu gry z zeszłego sezonu - pierwszy set w plecy, później wygrana i nerwowy tie-break Very Happy Takich spotkań mi brakowało Wink Gratsy dla wszystkich zwycięzców. Szkoda, że nie odbył się mecz KK - Eco, mogło być ładne spotkanie (nie tak jak nasze ;P ale zawsze Wink )

Ostatnio zmieniony przez vanwilder dnia Nie 23:49, 11 Lut 2007, w całości zmieniany 1 raz

Do góry

Nie 23:47, 11 Lut 2007
Suchy
Kawazi Kumi

Posty: 886

Kwestię szczęścia lub pecha proponuję pomiąc bo każdy wie jak to jest, każdyma swoje zdanie i dyskusje na ten temat nic nie zmienią, poza zaognieniem sytuacji.

Gratuluję czarnym wygranego meczu, ciekawie to wszystko wyglądało (nawet przy oglądaniu wyrywkami). Sextetowi też gratuluję wygranego meczu. BTW Squall troszkę pokory Wink Reszty meczy nie widziałem i nie znam jakichs konkretniejszych wyników Very Happy

P.S.
Don: Nas było tyle ile trzeba. Braki wystąpiły w składzie Ecobanu.

Do góry

Nie 23:48, 11 Lut 2007
siurek
Doniczego

Dołączył: 12 Gru 2005
Posty: 318

dzięki dla czasowstrzymywaczy za mecz i respect dla nich za ich umiejętności gry w obronie (narazie moim zdaniem najlepiej przyjmująca i broniąca drużyna z jaką graliśmy). co do szczęścia to każdy zespół wygrywający set na przewagi musi mieć szczęście bo raczej ciężko mówić o kontrolowaniu sytuacji przy stanie 24:24 bądź 14:14. słoneczka nie napinajcie się znowu bo i po co.