Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ

Szukanie zaawansowane

Home Rejestracja FAQ Użytkownicy Grupy Galerie

Forum Uniwersytecka Liga Siatkówki AZS UŁ Strona Główna Wyniki i przebieg spotkań Sprostowanie - regulamin

Pkt 4 regulaminu rozgrywek powinien brzmieć następująco:
"4. Mecze IV rundy play-off rozgrywane będą do 3 wygranych setów. Do finału przejdzie drużyna, która zwycięży w dwumeczu."

Temat postu:

Z tego co Tomek napisał i z tego jak ten punkt jest zapisany w regulaminie wnioskuje, że do finału można wejść na kilka sposobów:
1. (najłatwiejszy) - wygrać dwa mecze,
2. wygrać jeden mecz i przegrać drugi, lecz wejść do finału mając lepszy stosunek setów,
3.wygrać 1 mecz i przegrać 2, oba mecze kończą się takim samym stosunkiem setów, lecz wejść do finału mając lepszy stosunek małych punktów.

Jeśli się mylę to sprostujcie mnie Wink

Do góry

Wto 18:40, 22 Kwi 2008

na moje oko powinny liczyc sie sety, a w przypadku remisu (tj. pierwszy mecz 3:0, drugi 0:3) o zwyciestwie powinien zadecydowac "zloty set" Smile

Do góry

Śro 16:59, 23 Kwi 2008
vanwilder

Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 188

Skąd: al. Piłsudskiego 138 (D)

Zrobas kupiliśmy Ci saperkę, zarezerwowaliśmy ładną polanę w lesie łagiewnickim, wygodne miejsce w bagażniku i czarny foliowy worek, nie po złości , ale w imię wyższego dobra jakim jest CTW Twisted Evil Dlatego w imieniu CTW chciałbym przeprosić wszystkich za nieobecność Tomka w niedzielę na meczach Wink

Do góry

Pią 14:10, 25 Kwi 2008
Laska

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 308

Skąd: Fuksiarze vel. SEXtet

Radziu, ja to już chyba 5 razy miałem być zakopany i nic Wam z tego nie wyszło Wink a może nie potraficie znaleźc odpowiedniej dziurki (do zakopania mnie Razz)??

Posty: 188

O znalezienie dziurki to się nie martw Very Happy Po prostu, jak widać, najpierw musimy zrobić porządek we własnych szeregach Wink Nie przypominam sobie, żebyśmy Ciebie chcieli zakopać ;>

Temat postu: Re: Sprostowanie - regulamin

[quote="zrobas"]Patrząc na sytuację CTW z bólem serca (chłopaki - nie po złości ale w imię wyższego dobra Wink ) pragnę sprostować pewną nieścisłość w regulaminie.

witam wszystkich. Ten punkt 4 "sprostowany" wymaga kolejnego sprostowania, bo nie jest okreslone dokladnie w jaki sposob do konca wylinic druzyne lepsza, wedlug mnie powinien byc rozegrany zloty set jesli bedzie brzmial wynik 1:1 po dwoch meczach, to jest sposob najprostszy, bo liczenie punktow nie bardzo pasuje w takiej rangi rozgrywkach, co najwyzej setow, ale mysle ze zloty set the best idea;) jesli nie to sie dogada w dniu jutrzejszym
pzdr

Do góry

Sob 20:27, 26 Kwi 2008
Betsujin

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 614

a ja mysle ze w pierwszej kolejności liczyc sie powinny wygrane spotkania, potem sety, a dalej male punkty... po co grac jakiegos zlotego seta, powinna sie liczyc postawa w obu spotkaniach, a tę najlepiej oddają punkty... z punktu widzenia WZ Power "złoty set" to the best idea, ale nie koniecznie z innych punktów widzenia:) ważne by nikt sobie nie zapodał złotego strzału przed meczem!Very Happy ahoj...

Do góry

Nie 4:12, 27 Kwi 2008
vanwilder

Posty: 188

Betsujin napisał:
ważne by nikt sobie nie zapodał złotego strzału przed meczem!Very Happy ahoj...

Skąd: Łódź - Widzew

Podzielam zdanie Betsu odnośnie złotego seta. Najpierw powinny sie liczyć wygrane, później sety i na końcu małe punkty. Jeśli nie będzie rozstrzygnięcia to wtedy można pomyśleć o złotym seci.

Do góry

Nie 11:51, 27 Kwi 2008
Szprota

Posty: 536

W regulaminie nie ma nic napisane o rozgrywaniu złotego seta w przypadku, gdy po 2 meczach jest remis.
Szkoda, że chłopaki z WZ nie przełożyli swojego pierwszego meczu, tylko w dniu meczu postawili Po prostu przed faktem dokonanym.
Niestety w trakcie rozgrywek regulaminu się nie zmienia.
Zgodnie z regulaminem przesłanym na początku rozgrywek punkt dotyczący meczy półfinałowych brzmi następująco:

"4. Mecze IV rundy play-off rozgrywane będą do 3 wygranych setów. Do finału przejdzie drużyna, która zwycięży w dwóch spotkaniach. "

A na samym końcu jest zdanie:
"Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie."

Szprota napisał:

Pisałem, że większość drużyny też się dowiedziała o braku składu na parenaście minut przed spotkaniem, wydaje mi się, że Twój komentarz Szprota jest zbędny.

Do góry

Nie 12:38, 27 Kwi 2008
Szprota

Posty: 536

Don napisałem tak, bo któryś z waszych zawodników pisał, żeby przełożyć 1 mecz półfinałowy, bo go nie będzie. Potem jeszcze ktoś od was napisał, że ma ten sam problem.
Z tego wywnioskowałem że kilku zawodników od was nie będzie (pisał o tym master007 i ty Don). Pisaliście na tydzień przed meczem że w ciągu 2 dni wyjaśni się czy będziecie mieli skład czy nie.
A teraz twój kolega master007 pisze coś o nieścisłościach w regulaminie, czy tam o jego interpretacji.

Uwierz mi, że bardzo chciałem żeby wasz mecz się odbył, bo to zwiększa emocję i można popatrzeć na nie jedno, a dwa ciekawe widowiska!

Ostatnio zmieniony przez Szprota dnia Nie 12:46, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

Do góry

Nie 12:41, 27 Kwi 2008
vanwilder

Posty: 188

Ale po co te spory teraz? Trzeba przyjść i wygrać, a nie się regulaminem zasłaniać (że nieścisly, nieprecyzyjny itp.). FORZA CTW!!!